Titles you rated
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
Criminal ConspiracyRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5