Movies
Ratings
618
AlienRated ★ 4.0
HyakuemuRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
IbelinRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0