Titles you rated
Patch AdamsRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
White NightRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 3.0