Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex Education Season 4Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.5