Titles you rated
Escape PlanRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 2.0
The MayorRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5