Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0