Titles you rated
School-Live!Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Mr. PlanktonRated ★ 0.5
Dashing YouthRated ★ 4.5
HellsingRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.0
The MandalorianRated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.0
PaybackRated ★ 4.5
Like the Clouds, Like the WindRated ★ 4.0- March: a Story of FriendsRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 1.5