Titles you rated
Transporter 3Rated ★ 2.0
Outrage BeyondRated ★ 4.0
Wall StreetRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Miller's CrossingRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 3.0
The Storm RidersRated ★ 3.0
Fist of FuryRated ★ 5.0
StargateRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 2.0
EntrapmentRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Michael ClaytonRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0