Movies
Ratings
40
ChefRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Price of EverythingRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
SecretRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0