Movies
Ratings
149
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 2.0