Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
AnnaRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 2.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 5.0
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 4.5
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0- Miss Night and DayRated ★ 2.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 2.5
UncleRated ★ 2.5
Strangers AgainRated ★ 2.5