Titles you rated
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Anyone But YouRated ★ 2.5
ElvisRated ★ 3.5
The Six Triple EightRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.5
Dirty MoneyRated ★ 2.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0