Movies
Ratings
141
The Italian JobRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 1.0
RedRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0