Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Yuri!!! on IceRated ★ 4.0- Fairy TailRated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 5.0- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0