Titles you rated
One PieceRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Golden FishRated ★ 4.0
In-soon Is PrettyRated ★ 3.0- Great InheritanceRated ★ 4.5
- Jang Gil SanRated ★ 5.0
Rules of LoveRated ★ 4.0
The Thorn BirdsRated ★ 3.0
Winter BirdRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 2.5
90 Days, Time to LoveRated ★ 5.0
Pure in HeartRated ★ 5.0
LobbyistRated ★ 5.0
Sweet SpyRated ★ 5.0
5th RepublicRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0