Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
Eastern PromisesRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
The MuleRated ★ 5.0
ViceRated ★ 4.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.0
The Iron LadyRated ★ 4.0