Series
Ratings
195
AdolescenceRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 2.5
Mr. McMahonRated ★ 3.0
Queen of VillainsRated ★ 3.0
Eden of the EastRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
Pyramid GameRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Green Mothers ClubRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 1.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.0