Movies
Ratings
672
Hana's Miso SoupRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Hardcore HenryRated ★ 2.0
Empire of CorpsesRated ★ 2.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
The Final GirlsRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The 5th WaveRated ★ 2.0
The Virgin PsychicsRated ★ 0.5
CreedRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0