Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Worst WomanRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0