Series
Ratings
22
D.P.Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5