Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0