Series
Ratings
31
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 5.0- I Love You Just a Little BitRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- Black Leather NotebookRated ★ 4.0
Literary VirginRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Winter, Grasping LoveRated ★ 0.5
Residential ComplexRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 1.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.0
- 恋がヘタでも生きてますRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Love RerunRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.5