Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
SplitRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 0.5
The Hateful EightRated ★ 1.0
Inside MenRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0