Series
Ratings
21
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Invincible Baseball TeamRated ★ 3.5
Shin AtashinchiRated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
All or Nothing: Tottenham HotspurRated ★ 3.5
Neymar: The Perfect ChaosRated ★ 1.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0