Movies
Ratings
87
No ReservationsRated ★ 2.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
ChocolatRated ★ 3.5
Girl, InterruptedRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 2.5
RestlessRated ★ 2.5
The Spanish ApartmentRated ★ 2.5
SnatchRated ★ 2.0
The Young and Prodigious T.S. SpivetRated ★ 2.5
SomewhereRated ★ 3.5
Coffee and CigarettesRated ★ 2.5
The Virgin SuicidesRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Buffalo '66Rated ★ 3.5
My Blueberry NightsRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
Simple SimonRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 2.0
Almost FamousRated ★ 3.0