Titles you rated
Princess HoursRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0