Movies
Ratings
695
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
A DayRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Fortune SalonRated ★ 3.5
Mr. GoRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0