Titles you rated
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.5
Le ChefRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
The InternRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5