Titles you rated
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
GlitchRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Workin' Moms Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0