Titles you rated
Batman NinjaRated ★ 5.0
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 5.0
No Game No Life: ZeroRated ★ 5.0
PROMARERated ★ 5.0
RedlineRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Girls und Panzer: This Is the Real Anzio Battle!Rated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5
DinerRated ★ 1.5
Don't BreatheRated ★ 1.5
Pom PokoRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.5