Movies
Ratings
269
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0- Green DaysRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
The Road to El DoradoRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0