Movies
Ratings
112
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0