Titles you rated
Pay It ForwardRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
MarthaRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 3.0
Down with LoveRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
AdventurelandRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
SabrinaRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Love+SlingRated ★ 1.5
Poor ThingsRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5