Titles you rated
If OnlyRated ★ 4.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0