Titles you rated
One Punch ManRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0- Noodle roadRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0