Titles you rated
Gladiator IIRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 2.5