Titles you rated
BargainRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5