Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
UpRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 1.5
Lucky Number SlevinRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Anger ManagementRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0