Series
Ratings
238
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Bates MotelRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
It's NightRated ★ 1.5