Movies
Ratings
286
LoganRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
The X Files: I Want to BelieveRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5
UnknownRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.0