Movies
Ratings
152
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0- Beyond the SeaRated ★ 2.0
WatchmenRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 2.0
21Rated ★ 2.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 1.0
The FugitiveRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Chef's SpecialRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 2.0
Black HouseRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.0
FrequencyRated ★ 2.0