Movies
Ratings
304
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 2.5
Escape PlanRated ★ 3.5