Movies
Ratings
24
The Truman ShowRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 0.5