Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
AvatarRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5