Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
LutherRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5