Movies
Ratings
54
OldboyRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0