Titles you rated
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
People in ElanciaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 3.5
Legend of the Demon CatRated ★ 2.0
CartRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0