Series
Ratings
26
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 0.5
Trigun StampedeRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0- Noodle roadRated ★ 5.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 5.0
The Joy of PaintingRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Dramaworld Season 1Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Legend of KorraRated ★ 4.0
The Legend of KorraRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0