Titles you rated
A Virtuous BusinessRated ★ 4.5
The Judge from HellRated ★ 5.0
BirdsongRated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
The Cravings Season 2Rated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.5
- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 3.5
The Third CharmRated ★ 2.0