Series
Ratings
51
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0- Nijiiro KaruteRated ★ 3.5
Draft KingRated ★ 3.5
Girls Band CryRated ★ 3.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Revue StarlightRated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Love Live! Nijigasaki High School Idol ClubRated ★ 5.0